info@kaskopolice.com      0(850) 333 44 14                NELER SİGORTALANIR?    FARKIMIZ    HAKKIMIZDA

SİGORTA İLE İLGİLİ HERŞEYİ CEVAPLIYORUZ

Trafik sigortası ile ilgili acente ve diğer dağıtım kanallarının herhangi bir takip sorumluluğu bulunmamaktadır.Mesleki olarak işin doğası gereği sigorta poliçesini tekrar üretip ticari kazanç elde etmek amacıyla acenteniz poliçe bitimlerini size haber verir.
Pert'den çıkma araçlara Orient sigorta ve Anadolu sigorta şirketlerinden kasko poliçesi yapılabilmektedir.
Park halinde ve aracınızın zarar ve ziyanının kimin tarafından yapıldığının tespit edilemediği durumlarda ; Kasko sigortanız var ise bu durumu beyan ederek zararınızı tazmin ettirebilirsiniz ancak , rücu edecek kimse olmadığından hasarsızlık indiriminiz zarar görür. Küçük çizik ve vurukları kasko poliçeniz içerisindeki ''Auto King'' ve benzeri servislerden hasarsızlık indirimini bozmaksızın giderebilirsiniz.
Eğer konut poliçeniz var ise komşuluk mali mesuliyet teminatından bu zararı ödetebilirsiniz.
Hazine müsteşarlığı sabit fiyat uygulamasını uzun zamandır terketti.Serbest piyasa koşullarında rekabete dayalı her fiyatı bulabileceğiniz bir ihtiyaç halini aldı trafik sigortası.Acenteniz size sadece temsil ettiği şirketlerden değil diğer şirket sigorta fiyatlarını da sunabilmeli.
Sağlık sigortasının estetik amaçlara yönelik olarak bir teminatı bulunmadığı halde örneğin trafik kazası geçiren bir kişinin mecburen olmak zorunda kaldığı cerrahi estetik girişimleri yatarak tedavi teminatından öder.
Kasko sigortasında genel ilke olarak hasarsızlık indiriminin devam etmesi için hasar yapılmaması ve müteakip yani birbirini takip eden sürekli poliçelerle korunması amaçlanır. Bu gibi durumlarda şirketten şirkete farklı uygulamalar sözkonusu olmakla birlikte hasarsızlık indirimlerinin zaman aşımı vardır ve poliçenin bitmesi ile sonlanır.Günümüz sigorta pazarında istisnai olarak az sayıda şirkette 3 aylık bir gecikmeye binaen hasarsızlık indirimi güncelliğini koruyabilir.